Gry Java na komórki BenQ Siemens

Johnny Bravo - Big Babe Adventure

Gra java Johnny Bravo - Big Babe Adventure
Johnny Bravo powrócił! Pomóż mu odnaleźć porwane dziewczyny, które w zamian za uratowanie życia, chętnie pójdą z nim na randkę w piątkowy wieczór.

Jimmy Two Shoes

Gra java Jimmy Two Shoes
Poznaj Jimmiego, który mieszka w najbardziej paskudnym mieście w okolicy.Pomóż mu rozpętać piekło w Koszmarowie i uprzykrzyć życie największemu złośliwcowi w mieście.

Ben10 Alien Force

Gra java Ben10 Alien Force
Jako Ben Tennyson powstrzymaj inwazję obcych i korzystając ze swych magicznych mocy walcz z armiami potworów, wiecznych rycerzy, mutantów oraz bossów, 12 pełnych akcji plansz czeka na Ciebie.

Crazy Cats

Gra java Crazy Cats
Koty się wściekły ! Okazało się, że Szczekuś jest coraz bliżej odkrycia ich największej tajemnicy - 9 żyć. Szczekaj na koty by je wystraszyć I poznać ich sekret.

Dastardly I Muttley w swych latających maszynach

Gra java Dastardly I Muttley w swych latających maszynach
"Dastardly I Muttley: w swych latających maszynach" to strzelanka w stylu River Raid, z postaciami znanymi z popularnych kreskówek. Do wyboru 5 samolotów i ponad 15 plansz z rosnącym poziomem trudności. Złap gołębia juz dziś.

Crazy Frog Racer

Gra java Crazy Frog Racer
Szalona Żaba doczekała się swojej własnej gry wyścigowej! Wygraj zwariowany wyścig, pokonaj rywali, zbieraj bonusy i super doładowania. Wiele opcji gry, wyniki online i aż do 20 różnych tras sprawia, że jest to najlepsza gra jaką żaba może sobie wymarzyć!

Laboratorium Dextera

Gra java Laboratorium Dextera
Zły Mandark zawirusował komputer Dextera. Pomóż Dexterowi w tym szaleńczym wyścigu zanim komputer ulegnie zniszczeniu, łącz atomy i molekuły uważając przy tym na wiecznie przeszkadzającą Dee Dee. 99 plansz atomowego piekła to wyzwanie nawet dla największego geniusza. 3 Tryby rozgrywki pomogą Ci rozgrzać laserowy pistolet do czerwoności i zniszczyć wirusa.

2008 World Soccer

Gra java 2008 World Soccer
Wejdź w świat międzynarodowego futbolu i ciesz się doskonałą grafiką i animacją, różnymi trybami gry, bogactwem opcji i kontrolą taktyki Twojej drużyny. Zbuduj własny team od podstaw albo wybierz jedną z 64 najlepszych światowych drużyn. Zdefiniuj strategię i poprowadź swój zespół do zwycięstwa.

Theme Park Tycoon

Gra java Theme Park Tycoon
Daj się wciągnąć w niezwykły świat "Theme Park Tycoon"! Użyj swojej kreatywności by ze szczegółami stworzyć świat fantazji w jedynej w swoim rodzaju symulacji na twojej komórce. Zbuduj swój wspaniały park tematyczny i ciesz się sukcesem!

The Brak Show

Gra java The Brak Show
Humor znany z ekranów TV teraz na Twojej komórce! Przygotuj się na potężną dawkę czarnego sarkastycznego humoru. Wciel się w rolę dobrego Braka albo złego Zoraka, zdobywaj przyjaciół lub wrogów,powstrzymaj inwazję kosmitów, graj w mini gry, wykonuj misje a uda Ci się zwycięźyć. Zobacz jak bardzo pokręcone może być życie w kreskówce.

Cow and Chicken

Gra java Cow and Chicken
Badania amerykańskich naukowców wśród społeczności aborygeńskiej dowodzą, że najchętniej jedzone w Polsce są kurczaki i krowy. Grupa doktorantów pod kierownictwem docenta Frątczaka zaproponowała ambitny projekt - utworzenie nowego gatunku pod nazwą "Krowczak" - połączenie krowy i kurczaka.

Team Up

Gra java Team Up
Współpraca - to prawdziwa nazwa tej gry! W zespole dziewczyn, w którym każda z Was ma unikalne zdolności, łatwiej znajdziecie wyjście z każdego z 50 poziomów niż gdybyście radziły sobie osobno. Cała gra to również urocza grafika i animacja oraz wciągający gameplay. Nie będziecie się nudzić!