Gry Java na komórki LG

Pop Voyage

Gra java Pop Voyage
Ta fantastyczna przygoda przeniesie cię do krainy kolorowego świata balonów! Gra wciąga od pierwszego momentu i nie daje o sobie zapomnieć :)

Zombie Derby

Gra java Zombie Derby
Zombiaki nadeszły, spełniły się najgorsze przepowiednie. Na szczęście od czego jest pomysłowość - wystarczy połączyć samochody z szybkotrzelną bronią, a problem zombie zostanie rozwiązany w trzy minuty. Oczywiście z Twoją pomocą!

Jewel Craft

Gra java Jewel Craft
Czas najwyższy wzbogacić się trochę! Ta opuszczona kompalnia jest nieco niebezpieczna, ale gorączka złota już Cię opanowała. Przesuwaj kamienie tak, by zdobyć jak najwięcej kosztowności. Przed Tobą wiele ekscytujących poziomów!

Collage Creator

Gra java Collage Creator
Od dziecka marzysz o tym by być znanym artystą, takim jak Andry Warhol? Teraz to możliwe i bardzo proste! Wgraj swoje zdjęcia i w mgnieniu oka stwórz śmieszne fotokolaże. Dzieła sztuki na wyciągnięcie ręki. Aplikacja nie zawiera opcji wystawy w galerii :)

Feed Garfield

Gra java Feed Garfield
Czeka Cie fantastyczna przygoda z Garfieldem, a zarazem niełatwe zadanie do spełnienia. Wierny przyjaciel kota - pies Odie ma problem z karmieniem tego wielkiego zwierzaka. Musisz koniecznie mu pomóc, zanim Garfield się zniecierpliwi i... właściwie nie wiadomo co zrobi, pewnie głośniej miauknie, ale dla Odiego nawet to może być zbyt wiele :)

Hello Kity Pie Shop

Gra java Hello Kity Pie Shop
Słynne i przepyszne ciastka Hello Kity już tu są! Pomóż Hello Kitty w pieczeniu tych wspaniałych słodkości. W tej oficjalnej grze Hello Kity stajesz się pomocą kuchenną i uczestniczysz w procesie pieczenia deserów, ciastek, ciast i innych słodkości od samego początku do końca!

Zombie Run 3D

Gra java Zombie Run 3D
Wyobraź sobie, że goni cię stado wygłodniałych zombi. Brzmi przerażająco co... ? Jak chcesz aby słowo stało się ciałem odpal grę i sam sprawdź czy masz tyle siły, zwinności i wytrzymałości aby umknąć niebezpieczeństwu. Bardzo przyjemna gra w stylu biegnij i uciekaj. Polecamy!

Plancon Space Conflict

Gra java Plancon Space Conflict
Przeżyj wirtualne potyczki w przestrzeni kosmicznej z Plancon Space Conflict. Niekończące się podróże, dziesiątki tajemniczych planet. Poczuj się herosem miedzyplanetarnym i nie daj sie pokonać istotom pozaziemskim.

Squash Champ Sports Challenge

Gra java Squash Champ Sports Challenge
Kto na sali umie i lubi grać w squasha? Nie widzę... A może warto spróbować? Może to będzie Twoja pasja, może to nie tak, że jest to smętna podróba tenisa dla korpo snobów? Skąd od razu te uprzedzenia? Nie oceniaj książki po okładce, ściągnij grę i sprawdź kto zacz.

Skater Hero

Gra java Skater Hero
Myślisz sobie - zostanę jakimś superbohaterem skaterem! Otóż nie do końca... po prostu zjeżdzaj jak najszybciej na nartach, a wtedy będziesz tytułowym "hero". Cóż, życie jeszcze nie raz Cię rozczaruje. Superbohaterowie nie istnieją.

Run Pand Run

Gra java Run Pand Run
Nie pytaj po co, nie pytaj co się stało, nie pytaj dokąd i skąd, nie pytaj dokąd i skąd... to przecież jest Panda na Boga! Ona nic nie wie, po prostu zaiwania w jednym kierunku, a Ty musisz jej pomóc. Do roboty, bo inaczej te słodkie zwierzaki wyginą z głupoty!

Frontier Defence

Gra java Frontier Defence
Czy potrafisz obronic granice swojego kraju przed hordą imigranckich potworów i spółka? Z pozoru zadanie wydaje się proste - stawiasz wieże, mury, obsadzasz strażą graniczną i śpisz spokojnie. Ale potwory też nie są głupie i atakują coraz większymi stadami. Czy to się kiedyś skończy?