Gry Java na komórki Nokia

Arkanoid Evolution

Gra java Arkanoid Evolution
Oryginalna zbijanka wraca na telefony z nowymi wyzwaniami, zachwycającymi planszami i niesamowitymi bossami!

Cannonball 8000

Gra java Cannonball 8000
Dołącz do walki w prestiżowym wyścigu Cannonball 8000! Przygotuj się na policyjne pościgi, korki, adrenalinę i piękne europejskie miasta.

The Simpsons

Gra java The Simpsons
Odwiedź Springfield i przeżyj przezabawną przygodę w świecie Simpsonów. Pomóż Homerowi zapobiec nuklearnej katastrofie.

SimCity Społeczności

Gra java SimCity Społeczności
Zbuduj własne miasto, stwórz nową społeczność i kieruj nią. Określ wygląd i charakter metropolii. Gra na podstawie wersji PC.

Medal of Honor

Gra java Medal of Honor
Czas mobilizacji! Walcz samotnie w sześciu misjach sabotowania budowy rakiet V2 i zostań bohaterem II wojny światowej.

3D Alien Shooter

Gra java 3D Alien Shooter
HIT z konsoli przybywa! Niekończąca się ciemność, srogie długie korytarze bazy wojskowej stały się siedzibą Zła. Tysiące krwawych potworów wypełniło biura, magazyny i laboratoria badawcze. Twoja misja jest prosta: niszczyć potwory za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

Coffee Shop

Gra java Coffee Shop
Hanna żyła sobie w spokoju, pracując w pocie czoła na farmie rodziców od świtu do nocy. Pewnego dnia postanowiła jednak odkreślić przeszłość grubą kreską i wyjechała do miasta. Los rzucił ją wprost w objęcia miejscowego króla kawy, który litując się nad biedną dziewczyną, zatrudnia ją w miejscowym Coffee Shopie.

Command & Conquer

Gra java Command & Conquer
Wielokrotnie nagradzana seria powraca w grze Command & Conquer™ 3 Wojny o tyberium™ na Twoim telefonie komórkowym! Przełomowa gra strategiczna wciąga Cię do walki. Wstąp do GDI i odzyskaj region zajęty przez Kane'a i jego złowrogie Bractwo Nod.

Bejeweled

Gra java Bejeweled
Klasyczna gra w ustawianie klejnotów Bejeweled® trafia na komórki z trzema trybami, lepszą grafiką i zabawą. Połącz razem trzy lub więcej klejnotów, aby zdobywać punkty w polowaniu na skarby. Przechodź przez poziomy w trybie jednego gracza lub ścigaj się z czasem w trybie gry na czas. To istna skarbnica komórkowej zabawy!

Tetris POP

Gra java Tetris POP
Tetris® POP to jest to. Sprawdź, co naprawdę umiesz w szalonej grze na czas. Wygraj z czasem w 3 szybkich trybach i kilku naładowanych akcją minigrach. Przetrwaj fale Potopu. Wysadź bomby w trybie Detonator. Znajdź swoją Półkę. Daj się oszołomić pięknym kolorom, animowanym tłom i przyśpieszającym puls rytmom. Tetris POP to Tetris pełen niespodzianek i tajemnic.

The Sims 2: Zwierzaki

Gra java The Sims 2: Zwierzaki
Połóż łapy na The Sims™ 2 Pets! Wybierz pieska dla swych Simsów, by go kochali jak własnego. Zabierz go do parku, kup mu zabawki i ucz sztuczek. Upewnij się, że Sim zaspokaja potrzeby zwierzaka i poświęca mu dość uwagi, bo zaniedbany pies może zniszczyć roślinki domowe. Dbaj o nastrój pieska, bo gdy jest zadowolony, to i Sim jest zadowolony.

Spore Origins

Gra java Spore Origins
Kup SPORE na komórkę już teraz! Pław się pramorzu i poprowadź swego stwora przez najwcześniejszy etap ewolucji, kształtując koleje jego losu. Poprowadź swojego pupila od pierwotnej ameby do wielokomórkowego drapieżnika. Walcz o przetrwanie na interaktywnych poziomach. Zbieraj pożywienie w podwodnych światach przepełnionych dziwnymi formami życia.