Gry Java na komórki Nokia

Top Guy

Gra java Top Guy
Żeby zagrać w tę grę nie musisz być agentem S.W.A.T albo innym kolesiem od zadań specjalnych, ale nie ukrywamy - przydaje się taki zawód. Łatwo nie będzie, bo przed Tobą masa biegania, strzelania i ciężkich do wypełnienia zadań. Ale warto!

Zombie Chase 3

Gra java Zombie Chase 3
Zombie okupują dziki zachód! Chwyć broń i chroń niewinnych ludzi od brzydkiego martwego ludu. Ulepszaj swoją broń, zaopatruj siebie lub zdobądź pomoc. Nie daj się zabić! Bądź nieobliczalny, ale nigdy nie bądź bezbronny!

Red Bus Express 3d

Gra java Red Bus Express 3d
Czerwony autobus jest gotowy, by wyruszyć w niekończącą się podróż. Musisz prowadzić i wyprzedzić jak najwięcej prywatnych autobusów, aby osiągnąć najlepszy wynik!

Mahjong Mania

Gra java Mahjong Mania
Czy jesteś w stanie oczyścić wszystkie plansze pełne pięknych chińskich płytek? Eliminuj klocki, na których znajduje się ten sam wzór. Czas na Mahjong Mania!

Doodle Farm

Gra java Doodle Farm
W Doodle Farm gracz trafia na tytułową farmę i staje przed zadaniem stworzenia "od zera" 135 gatunków zwierząt. Dokonuje tego wcielając się w rolnika o genetyczno-stwórczych zapędach.

Collider 4D

Gra java Collider 4D
Znakomita gra w klimacie Wolfenstein i Doom! Zrób wszystko by zatrzymać apokalipsę! Nie zabraknie: terrorystów, lekkomyślnych fanatyków, piekielnego wojownika, a nawet samego Belzebuba

Tubby Birds

Gra java Tubby Birds
Ptaszek Tubby nie może samodzielnie latać. Potrzebuje twojej pomocy! Czy potrafisz mu pomóc polecieć w nieskończoność?

Jewel Warriors

Gra java Jewel Warriors
Czeka Cię niebezpieczna wędrówka o wyzwolenie królestwa. Połącz kamienie i użyj ich mocy by pokonać przeciwników. Do twojej dyspozycji są różne sztuczki, magiczne różdżki i fiolki.

Neutron X

Gra java Neutron X
Laboratoria naukowe, prawa fizyki, neutrony i protony. Aby ukończyć poziom, musisz zniszczyć wszystkie jądra, powodując ich rozpad przez dodawanie neutronów. Sądzisz, że potrafisz to zrobić? Tak, potrafisz, więc powinieneś zagrać w tę grę! Stylowa łamigłówka ukryta w niezwykłej scenerii.

KGB S.W.A.T

Gra java KGB S.W.A.T
Najtajniejszy oddział wojskowy Rosji włącza się tylko w operacje nadzwyczajne i nie ma takiego problemu, z którym nie da sobie rady brygada Alfa KGB. To prawdziwy koszmar mafii, postrach handlarzy narkotyków i śmiertelny wróg terrorystów. Ich kule wysyłają do nieba nawet zatwardziałych grzeszników.

Jewel Explosion 3

Gra java Jewel Explosion 3
Jewel Explosion powraca z pięknymi nowymi klejnotami, kombinuj aby dopasować co najmniej 3 takie same i odblokowuj power-upy. Klasyczna gra polegająca na dopasowaniu do siebie trzech takich samych elementów. Sprawdź swoje umiejętności próbując różnych kombinacji. Sprawdź się i zalicz wszystkie poziomy!

Jelly Bomb

Gra java Jelly Bomb
Inwazja żelków w kuchni! Chcą przejąć cały kuchenny stół, nie możesz do tego dopuścić! Można pozbyć się złośliwych żelków za pomocą specjalnego nakraplacza, ale uważaj - zbiornik z kwasem jest już prawie pusty i musisz tak kombinować by wywoływać reakcje łańcuchowe niszczące żelki. Do dzieła!