Gry Java na komórki Nokia

FillIt

Gra java FillIt
Kultowa gra na Twój telefon! Aby osiągnąć cel steruj kursorem tak, aby utworzył prostokątny obszar ograniczający powierzchnie, po której poruszają się przeszkadzające Ci w tym kule. Po zamknięciu linii obszar zostanie odcięty, a na wypełnionej przestrzeni zostanie odsłonięty kawałek obrazka. Odcinając poszczególne fragmenty planszy musisz unikać kulek odbijających się na planszy.

Cycles

Gra java Cycles
Niewyobrażalna predkość!!! Raz, dwa, trzy, START!!! Przyspieszaj na prostych! Wchodź w zakręty, ale uważaj na niebezpieczne dziury na drodze! Tylko po przejściu w tryb turbo osiągniesz najlepsze czasy. Trasy od bardzo łatwych do bardzo trudnych pokonają nawet Ciebie. Najlepsze czasy zostaną zapisane na liście najlepszych czasów na Twoim telefonie. Gotowy na wyścig???

ClonnBall

Gra java ClonnBall
Ziemia, rok 2084. Rasa ludzka eksploruje ogromną ilość planet w naszym Układzie Słonecznym. Na szczególnie interesujących planetach przeprowadzane są eksperymnety biotechnologiczne. Na nieszczęście eksperyment na planecie DR-XK17 nie powiódł się. Celem eksperymentu było stworzenie sztucznej rośliny. Zamiast tego, planeta jest pokryta galaretowatymi, szlamowymi kulami.

StarForces

Gra java StarForces
Ziemia 2019. Rozpoczęła się inwazja Obcych... W przeciągu paru godzin prawie cała nasza flota kosmiczna została zniszczona. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy przeżyjemy następny atak. Jesteś tutaj aby nam pomóc!!

Captain Memo

Gra java Captain Memo
Klasyczna gra pamięciowa! Sobotni wieczór w laboratorium Kapitana Memo. Karty z obrazkami jego pracy badawczej leżą porozrzucane na stole. Jako jego asystent musisz mu pomóc. Potrzebna jest Twoja dobra pamięć i szybka reakcja. Znajdź pary obrazków z tym samym symbolem na odwrocie. Poukładaj wszystkie karty na stole. Na ekranie tytułowym możesz wybrać rozmiar "bałaganu" - 20, 30 lub 40 kart. Powodzenia!

Mamba

Gra java Mamba
Kąsający wąż? Jabłka, wiśnie, banany. Zjedz je wszystkie, szybko! To jest klucz do ukończenia poziomu w Mambie. Każdy owoc powiększa rozmiar Twojego ciała. Bądź ostrożny i uważaj na przeszkody! Przy Twojej dużej prędkości są one bardzo niebezpieczne. Przy kolizji z nimi tracisz jedno życie. Spróbuj swoich sił na 60 poziomach trudności.

Passball

Gra java Passball
I znowu łamigłówka! Zawodnicy sumo ćwiczą przekazując sobie ciężką lekarską piłkę. Ci lepiej wyćwiczeni muszą to zrobić dwukrotnie, słabsi wypadają z gry za jednym razem. Pokieruj drużyną tak aby zostać na placu tylko z jednym zawodnikiem. Nie jest to wcale takie proste, trzeba mocno gimnastykować szare komórki. I raz i dwa, i raz i dwa...Gra w wersji anglojęzycznej.

Choc-o-bloc

Gra java Choc-o-bloc
Kolejna okazja dla rozkoszy łamania głowy. Fredek zabłądził i utknął w labiryncie z magicznych klocków. Musisz nim tak pokierować aby we właściwej kolejności poprzesuwał wszystkie przeszkody i odnalazł drogę do wyjścia.Gra w wersji anglojęzycznej.

DotEater

Gra java DotEater
Napakuj swoje brzucho całą masą kropek! Na każdej planszy znajdziesz labirynt zapełniony nową porcją Twojego przysmaku. Aby jednak nie było zbyt łatwo na drodze kulinarnego upojenia staną groźni strażnicy. Zachowaj czujność i uciekaj przed nimi gdy będzie trzeba.

Keep-a-Head

Gra java Keep-a-Head
Pokonaj 50 poziomów łamigłówki zbierając totemy vodoo. Nie daj się zbić z tropu przez szalone małpy, mięsożerne drzewa, gorącą lawę i inne przeszkody. Twoja głowa jest wiele warta ;-)Gra w wersji anglojęzycznej.

Wizard Pinball

Gra java Wizard Pinball
Klasyczny stary dobry Pinball w wersji na telefony komórkowe! Znajdziesz w nim wszystko to do czego przyzwyczaiły Cię salony gier plus kilka niespodzianek. Wspaniały graficznie stół zapewnia odpowiedni klimat gry, lista najlepszych wyników wprowadza gorącą atmosferę rywalizacji! Znakomita zabawa na wiele godzin gwarantowana.Gra w wersji anglojęzycznej.

Jaja

Gra java Jaja
Twoje kury nioski nie znają umiaru! Znoszą jedno jajko z drugim! Musisz zadbać aby nie rozbić żadnego jajka. Za każde złapane jajko otrzymasz punkt, każde stłuczone - utracisz jedno życie.