Gry Java na komórki Nokia

Combat Club 3d

Gra java Combat Club 3d
Każdego roku, w opuszczonej stacji metra Nowego Yorku, ma miejsce największa bitwa nieustraszonych wojowników na świecie, znana jako Combat Club. Udział w niej mogą wziąć tylko zaproszeni. Organizatorzy wyłaniają najlepszego wojownika, motywując uczestników wysoką nagrodą USD 1 mln oraz uznaniem

2048

Gra java 2048
Rozgrywka w 2048 toczy się na planszy o rozmiarach cztery na cztery kwadraty, na których na samym początku zabawy pojawiają się płytki z liczbami 2 i 4. Zadaniem gracza jest przesuwanie ich w taki sposób, by takie same płytki na siebie nachodziły i wzajemnie się ze sobą sumowały

Mig 2D Retro Shooter

Gra java Mig 2D Retro Shooter
Co byś zrobił z ogromną latającą maszyną uzbrojoną po zęby w przeróżne śmiercionośne bronie? Oczywiście przyniósłbyś pokój oraz sprawiedliwość.

Monster Run Mania

Gra java Monster Run Mania
Nawet potwory od czasu do czasu boją się... innych potworów. Zresztą nie wszystkie monstra są złe - poznaj na przykład uroczego Frediego, mały zielony powtorek z uroczo wystającym jęzorem. Czyż nie jest słodki? Pomóż mu uciec przed przerażającymi czerwonymi stworami.

Stolen in 60 seconds

Gra java Stolen in 60 seconds
Chciałeś być przestępcą doskonałym? Chciałeś zaplanować idealne włamanie? Teraz masz szanse dokonać tego zupełnie bezpiecznie na swoim telefonie komórkowym. Stolen in 60 seconds to gra, w której planujesz włamanie. Musisz wziąć wiele okoliczności pod uwagę, aby dokonać zbrodni doskonałej.

SpacePort

Gra java SpacePort
Wspaniała nowa gra logiczno - zręcznościowa Spaceport stawia Cię przed szansą objęcia sterów galaktycznego portu. Musisz mieć oko na przylatujące statki i dbać o porządek w dokach. Musisz uważać, aby nie przepełnić portu. Połącz trzy statki tego samego typu, aby wysłać je w nadprzestrzeń. Powodzenia kapitanie!

Robo 3

Gra java Robo 3
Twoim zadaniem jest wygenerować rozwiązanie problemu stworzenia nowego organizmu cybernetycznego. Robo i Eny zdecydowali się na dziecko. Niestety nie ma żadnych przydatnych odpowiednich materiałów, microchipy kosztują dużo i jest ich mało nawet na czarnym rynku. Robo zrobiłby wszystko dla szczęśliwej przeszłości swojego cyber-dziecka.

Revival Deluxe

Gra java Revival Deluxe
Revival Deluxe jest kolosalną i wspaniałą przygodą, w której grasz główną rolę - tworzysz historię świata! Są tu tworzone od zera potężne imperia, zamożne państwa nagle upadają, wiedza upada i znowu rozkwita, nigdy się nie kończą zacięte wojny, liczone w miliardach kapitały są zarabiane i tracone w mgnieniu oka. Tutaj możesz naprawdę rozkoszować się władzą absolutną, tocząc odwieczny bój o miejsce pod słońcem.

Pet Xonix

Gra java Pet Xonix
Na pierwszy rzut oka zasady tej łamigłówki są bardzo proste: aby otworzyć obrazek, musisz pociąć pokrywę na kawałki. Jednocześnie musisz unikać spotkań z morderczymi kulkami, wędrującymi po ekranie. Jednakże prostota zasad ujawnia ogromną rozmaitość wyborów taktycznych.

Musaic Box

Gra java Musaic Box
Musaic to niezwykła kombinacja muzycznych puzzli i zagadki detektywistycznej! Twoim zadaniem jest znalezienie starego organmistrza, który gdzieś zniknął. Rozwiązuj zagadki, szukaj wskazówek jak w klasycznej grze z ukrytymi przedmiotami. Odkryte zostaną niesamowite muzyczne puzzle!

DogFight

Gra java DogFight
Dogfight to gra 3D, która łączy w sobie prostotę działania gier arcade i złożoność tradycyjnych sim. To niebywała okazja, aby zostać pilotem w kabinie jednego z 7 realistycznych i wiernie odwzorowanych samolotów. Weź udział w walkach na ponurym niebie podczas I wojny światowej. Opowiedz się po jednej ze stron, wybór należy do Ciebie: siły powietrzne Niemiec lub Ententa.

Battle Boats 3D

Gra java Battle Boats 3D
Battle Boats 3D wprowadzi cię w świat krwawych pojedynków pomiędzy trzema zwaśnionymi klanami. Ten poapokaliptyczny świat został niemal całkowicie zatopiony a kilka pozostałych kawałków lądu stało się cenną nagrodą dla zwycięzcy tej śmiertelnej potyczki...