Gry Java na komórki Nokia

Bubble Clash

Gra java Bubble Clash
Bubble Clash to doskonała gra, w której musisz ułożyć trzy bąbelki w rzędzie. Przebij wszystkie bąbelki na ekranie, aby grać na kolejnych poziomach, i zdobywaj gwiazdki za każdy poziom!

V for Vampire HD

Gra java V for Vampire HD
Pomóż małemu Wampirowi przedostać się przez wiele poziomów do celu jego wyprawy: bladej lecz pięknej księżniczki, w której żyłach płynie smakowita królewska krew! Cechy gry: Ponad 35 niesamowitych poziomów z realistyczną fizyką! Bogaty wybór amunicji: począwszy od surowych skał, poprzez magnesy, strzelające torby, dym i wodę!

Draw My Garden HD

Gra java Draw My Garden HD
Draw My Garden to klasyczna gra typu "połącz kropki". Bedąc głównym ogrodnikiem Twoim zadaniem jest dbanie o kwiaty, warzywa i inne rzeczy znajdujące się w ogrodzie tak aby ten stał się wprost idealny. Przetestuj swoje zdolności intelektualne i rozwiąż niesamowite zagadki. Draw My Garden to wspaniała gra dla dzieci i dorosłych!

Pasjans PRO

Gra java Pasjans PRO
Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o tej pozornie prostej grze w karty i masz rację: WYDAJE CI SIĘ. Wystarczy chwila, no maksymalnie dwie chwile, by wyprowadzić Cię z błędu. Tyle zajmie Ci zainstalowanie naszego wspaniałego Pasjansa Pro!

Cuksy

Gra java Cuksy
Chcemy byście mieli kolorowo! Dlatego zamieniamy Diamenty w jeszcze bardziej mieniące się przesłodkimi kolorami... Cuksy! Świstak tylko zawijał, za to Ty możesz przebierać, układać, wybuchać i znikać błyszczące pozłotkami słodkości! Sam się zdziwisz ile kolorów ma wyświetlacz Twojego telefonu :) Nie zwlekaj - Cukierkowe Diamenty chcą właśnie Ciebie!

Super Knights HD

Gra java Super Knights HD
Jesteś Super Rycerzem i musisz zebrać jak najwięcej klejnotów na każdym poziomie. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Parking Mania HD

Gra java Parking Mania HD
Parking Mania sprawdzi Twoje umijętności jako kierowca. Zaparkuj ponad 80 pojazdów bez zadrapania karoserii. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Snowmania

Gra java Snowmania
Bitwa na śnieżki! Bałwany stojące na podwórku szkolnym ożyły! Rzucaj w nie śnieżkami aby zdobyć jak najwięcej punktów i uważaj na śnieżki, które będą rzucane w ciebie aby nie stracić punktów. Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Dragon Defense

Gra java Dragon Defense
Każdy dorosły i większość dzieci zna doskonale tę zasadę: jaja trzeba chronić. Szczególnie jeśli są one smocze. Niestety same smoki nie znają zasad (żadnych!) i musisz im nieco pomóc. W magicznej krainie pełnej potworów - fanów jajecznicy, znajduje się smocze gniazdo. Tylko dzięki Tobie ród smoków przetrwać może. Do roboty, medal Greenpeace za uratowanie gatunku czeka!

3 in 1 Cards

Gra java 3 in 1 Cards
3 kultowe gry w karty w jednym. Rozłóż pasjansa, podnoś stawki w Blackjacku i rozegraj partie pokera. Świetna zabawa dla każdego fana dobrej karcianej rozgrywki. Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Jungle League

Gra java Jungle League
Witamy na największym wydarzeniu sportowym w całej dżungli! Wszystkie zwierzęta staną do rywalizacji o Puchar Dżungli. Przekonamy się kto jest prawdziwym królem zwierząt! Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Giga Jump

Gra java Giga Jump
To jest gra dla chcących skakać jak najwyżej! Wystrzel szalonego wynalazcę - Justina Bobera - na szaloną wyprawę. Zbieraj monety i nowe wynalazki aby pomóc mu skoczyć jak najwyżej! Gra dostępna na wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.