Gry Java na komórki Panasonic

Stratego

Gra java Stratego
Stratego to dobrze znana planszówka. Twoim zadaniem jest znalezienie flag przeciwników i obronienie swojej. Żeby to osiągnąć, będziesz miał do dyspozycji wszelkiego rodzaju bomby, szpiegów itp. rzeczy. W każdej turze poruszasz się swoim pionkiem na boki albo w przód i w tył. Jeżeli natrafisz na pionka przeciwnika, jeden z nich zostaje zdjęty z planszy. Im mniejsza liczba na pionku, tym jest on silniejszy.

Air Traffic Control 2007

Gra java Air Traffic Control 2007
Ta gra to typowy, podręcznikowy wręcz przykład podręcznika dla terrorystów. Zajmowanie samolotów stało się już niemodne, teraz lepiej jest zająć centrum portu lotniczego i kierować niczego nieświadomych pilotów na różne cele w kraju i za granicą, a również jeden na drugiego. Walki kogutów w powietrzu? Czemu nie! Oczywiście gra umożliwia również "grzeczne" prowadzenie lotniska, ale kto by tego chciał!

Fakty z życia Chucka

Gra java Fakty z życia Chucka
Na pewno dobrze wiecie, że Chuck jest wszędzie. Nie mogło go zabraknąć również w Wapsterze, który, jak chodzą słuchy na mieście zmieni niedługo swoją nazwę na chuckster. Specjalnie dla tych z was, którzy pragną zabłysnąć w towarzystwie nowymi, najlepszymi faktami z życia Chucka, przygotowaliśmy tę aplikację zawierającą ponad 100 rewelacji o tym największym bohaterze wszechczasów :)

Rozmówki niemieckie

Gra java Rozmówki niemieckie
"mRozmówki" to podręczne rozmówki polsko - niemieckie dla telefonów komórkowych. Aplikacja zawiera łącznie ok. 1300 zwrotów i słów pogrupowanych w kilkadziesiąt kategorii i podkategorii takich jak: Zwroty potoczne; Informacje osobiste; Czas; Pieniądze; Podróżowanie; Hotel; Restauracja; U Lekarza, W aptece; Sklepy; W mieście, na ulicy; Poczta, telefon; Policja; Toaleta, łazienka;

Rozmówki angielskie

Gra java Rozmówki angielskie
"mRozmówki" to podręczne rozmówki polsko - angielskie dla telefonów komórkowych. Aplikacja zawiera łącznie ok. 1300 zwrotów i słów pogrupowanych w kilkadziesiąt kategorii i podkategorii takich jak: Zwroty potoczne; Informacje osobiste; Czas; Pieniądze; Podróżowanie; Hotel; Restauracja; U Lekarza, W aptece; Sklepy; W mieście, na ulicy; Poczta, telefon; Policja; Toaleta, łazienka; Zdjęcia;

Buddy the Shark 3D!

Gra java Buddy the Shark 3D!
Wspaniała trójwymiarowa gra komórkowa! Rekin Buddy zaprasza Cię na pełną przygód i niebezpieczeństw trójwymiarową podróż po 9 niesamowitych krainach. Pomóż mu się z nich wydostać stawiając po drodze czoła zwierzakom mającym ochotę go schrupać. Zbieraj punkty, bądź szybki i sprytny i pamiętaj, że czas bije na Twoja niekorzyść.

Star Jim

Gra java Star Jim
Zły Craken ukradł światło z całego wszechświata i ma w pogardzie rasę ludzką. Ty, jako Gwiezdny Jim, możesz odbyć długą podróż przez galaktyki i zebrać wszystkie gwiazdy, aby przywrócić światu jego dawne piękno. W każdej galaktyce aż tłoczno od wszelkiej maści potworów, które staną na drodze Jimmiego i będą chciały udaremnić jego starania.

Air Traffic Control - Crazy Planes

Gra java Air Traffic Control - Crazy Planes
Kolejna, już trzecia odsłona popularnej symulacji pracy kontrolera ruchu. Przed Tobą dwadzieścia nowych, fascynujących misji, zarówno w dzień jak i w nocy, pełnych nowych wyzwać - wakacyjnego ruchu, zamkniętych lotnisk, zwariowanych samolotów i wielu innych niespodzianek.

Crime Scene Detectives

Gra java Crime Scene Detectives
Wcielasz się w rolę detektywa prowadzącego sprawę morderstwa. Wszelkimi dostępnymi środkami masz rozwiązać zagadkę i znaleźć sprawcę. Będziesz odwiedzał różne miejsca, rozmawiał z podejrzanymi, zbierał dowody, przeglądał bazy danych, itd., itp. - aż do znalezienia winnego.

Subway

Gra java Subway
Twoim zadaniem jest pomóc zdesperowanym pasażerom metra dotrzeć do odpowiedniej stacji. Musisz wsadzić każdego do odpowiedniego pociągu i upewnić się, że wysiądzie w odpowiednim miejscu - a pasażerowie - wiadomo, często zasypiają. Metro jest nieco bardziej rozbudowane od warszawskiego, w grze dostępnych jest sześć róznych map i osiem poziomów trudności.

Kolorofon

Gra java Kolorofon
Najnowsza aplikacja ze "stajni" Wapstera. Stworzona dla tych wszystkich, którzy pragną zabłysnąć w towarzystwie, brakuje im błysku w oku, potrzebują błyskotliwej riposty w dyskusji, itp., itd. Koncepcja na kolorofon jest bardzo prosta - Twoja komórka ma mrugać na wszelkie możliwe sposoby, ma świecić różnymi kolorami, ma przyprawić cię o epilepsję...

Seve Ballesteros Golf Master 2005

Gra java Seve Ballesteros Golf Master 2005
Golf jeszcze nigdy nie był łatwiejszy. Seve Ballesteros dzieli się z Tobą tajnikami gry w golfa, tak więc od teraz możesz zapomnieć o nie trafionych bądź źle uderzonych piłkach! Zagraj z Sevem i został mistrzem golfa. W grze będziesz mógł potrenować uderzenia w trybie treningu, możesz rozegrać mistrzostwa w golfie albo zagrać z Seve'm w tej samej drużynie przeciwko innej parze. Brzmi nieźle?