Gry Java na komórki Sharp

PuzzleLand

Gra java PuzzleLand
Dla młodych czarowników nadszedł ekscytujący czas końcowego egzaminu. Podczas podróży przez piękną i niebezpieczną krainę PuzzleLand musisz wykazać się pełnią swoich magicznych umiejętności. Jedyną możliwością, abyś zdał końcowy egzamin i stał się pełnoprawnym czarownikiem jest ucieczka z PuzzleLand.

Rzut komórką

Gra java Rzut komórką
Czasem coś szarpie Twoje nerwy do tego stopnia, że masz nieodpartą ochotę rzucić Twoją komórką i patrzeć, jak zataczając szeroki łuk w powietrzu ląduje kiladziesiąt metrów dalej - bez narażania Cię na straty możesz to zrobić teraz w najnowszej grze IECOM!

Agent Coden - Station X

Gra java Agent Coden - Station X
Jako Agent Coden, członek Organizacji Super Tajnych Agentów, bierzesz udział w akcji "sprzątania" po działalności wielkich korporacji. Tym razem przypadło Ci w udziale odnalezienie najnowszego robota wyposażonego w sztuczną inteligencję, kontrolującego proces produkcji w ściśle strzeżonej i utajnionej fabryce broni.

Crash Rally

Gra java Crash Rally
Na drogach, gdzie Braterstwo Heavy Metalu ustanawia zasady, możesz być z nimi albo przeciwko nim. Byłby to jakiś wybór, gdyby nie fakt, że bycie przeciwko nim nie wchodzi za bardzo w rachubę... Pozostaje Ci się do nich przyłączyć, co wcale nie jest takie łatwe - będziesz musiał przejść parę prób, aby udowodnić, że jesteś wart bycia w Braterstwie. Jak dobrze Ci pójdzie, może nawet zostaniesz wodzem...

Timeline Battleship

Gra java Timeline Battleship
W roku 1527 podczas jednej z wielkich wypraw do nowego świata hiszpańscy Konkwistadorzy zostali zaatakowani przez słynnego pirata Williama Bellamy i odebrano im słynny skarb Majów o nazwie "Crystal Skull". Ten magiczny przedmiot pozwala przenosić się w czasie. Przez długie lata legenda była przekazywana wśród żeglarzy i piratów i aż do roku 2323 kiedy odnaleziono sposób przenoszenia się w czasie...

The Invisible Man

Gra java The Invisible Man
To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier przygodowych. Jesteś prywatnym detektywem i podczas śledztwa, pewien doktor Chan podstępnie podał Ci miksturę niewidzialności. Stałeś się jego ofiarą i musisz czym prędzej rozwiązać sprawę do końca. Znajdź niegodziwego doktorka i zdobądź miksturę abyś mógł ponownie stać się widzialny.

Paul Tracey Kart

Gra java Paul Tracey Kart
Wygraj mistrzostwa ze słynnym Paulem Tracey! Czeka na Ciebie: rewelacyjna grafika 3D,15 wyścigów w 5 różnych scenerii, oraz niespotykana dotychczas w grach komórkowych możliwość zmiany widoku kamery podczas wyścigu! Zdobycie pucharu nie będzie proste.

Ronny Recharge

Gra java Ronny Recharge
Ronny nigdy nie dba o to, w jakim stanie naładowania są baterie jego statku kosmicznego, czego efekt bardzo często jest opłakany - od czasu do czasu Ronny musi "posadzić" swój statek na powierzchni różnych, nie znanych sobie planet. Na obcym terenie musi odnaleźć odpowiedni zapas energii do dalszej podróży, stawiając czoła wrogim robotom, broniącym cennych zasobów.

Microgolf

Gra java Microgolf
18 dołków na mini polu golfowym to wspaniała rozrywka w okresie zimowym, gdy możliwości prawdziwej gry są mocno ograniczone. Smaku dodają liczne ułatwienia - teleportacjae, przełączniki, ale także przeszkody - woda, słupy elektryczne. W zaawansowanych telefonach jest możliwość gry w parze poprzez Bluetooth.

JetSki Venice

Gra java JetSki Venice
Ten symulator wyścigów na skuterach wodnych przeniesie cię do Wenecji - miasta pełnego wody. A twój skuterek to świetna maszynka, więc bierz się do roboty, bo musisz być lepszy od przeciwników, żebyś nie mógł wygrać za łatwo - po drodze są boje i wraki łodzi, które musisz omijać w drodze po zwycięstwo. Powodzenia !!

Go To Hell

Gra java Go To Hell
Wcielasz się w postać Toma Carnackiego, który zostaje zrzucony w sam środek Hadesu. Jedyne co ma to swoją niezawodną strzelbę, a przeciwko sobie - całe legiony żarłocznych zombie. Trzeba przywrócić porządek w podziemnym świecie. Czeka na Ciebie przygoda życia i śmierci!

Spooky Slots

Gra java Spooky Slots
Ta gra to klasyczny jednoręki bandyta okraszony wspaniałą grafiką oraz pełen niesamowitych dodatków - między innymi możliwością pogrania w inną gierkę pod warunkiem zdobycia odpowiedniej liczby punktów. Gra posiada możliwość zapisania w każdym momencie, tak więc zdobyć można nieograniczoną fortunę ;)

Kategorie