Gry Java na komórki Nokia 3310 Classic

Car Crash Racing 2

Gra java Car Crash Racing 2
Oczyść swoją drogę z przeszkód i zniszcz samochody konkurentów! Zrób wszystko aby przetrwać i wygrać! Zdobądź wielofunkcyjną broń i dynamit aby skuteczniej oczyszczać drogę do mety! Zdobywaj punkty, aby korzystać z nowych tras, broni i samochodów! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej.

Learn To Fly

Gra java Learn To Fly
Wygraj z naturą! Wciel się w pingwina, który chce nauczyć się latać! Zjedź po rampie i wystrzel się w powietrze!

12x1 Solitaire

Gra java 12x1 Solitaire
Spróbuj swoich sił w w najlepszym pasjansie na telefony komórkowe! Sprawdź wiele różnych rodzajów tej wciągającej gry karcianej.

Johnny Bravo - Big Babe Adventure

Gra java Johnny Bravo - Big Babe Adventure
Johnny Bravo powrócił! Pomóż mu odnaleźć porwane dziewczyny, które w zamian za uratowanie życia, chętnie pójdą z nim na randkę w piątkowy wieczór.

MTV Star Factory

Gra java MTV Star Factory
Zostań menadżerem i stwórz gwiazdy muzyki! Wybierz artystów, styl muzyczny oraz logo i załóż zespół. Ustalaj rozkład zajęć, zarządzaj pieniędzmi i nagrywaj muzyczne hity. Osiągnięcie szczytu listy przebojów zależy tylko od Ciebie! Gra w polskiej wersji językowej.

Downtown Texas Hold'em

Gra java Downtown Texas Hold'em
IDű NA CAŁOŚĆ W HITOWYM TEXAS HOLD 'EM! Zmierz się w prawdziwych pojedynkach! Stań się asem kart! Gra w angielskiej wersji językowej.

Tiger Woods PGA Tour 11

Gra java Tiger Woods PGA Tour 11
Rozegraj PGA TOUR jak zawodowiec z nowymi zawodnikami i polami. Pokonaj przeciwników na wielu różnych polach we wspaniałej grafice. Gra w angielskiej wersji językowej.

PAC-MAN Kart Rally

Gra java PAC-MAN Kart Rally
Spotkaj kilku klasycznych bohaterów Namco, którzy pojawiają się razem w podnoszącej poziom adrenaliny grze PAC-MAN Kart. Gra w angielskiej wersji językowej.

Marble Madness

Gra java Marble Madness
Prawdziwe logiczno-zręcznościowe szaleństwo! Manewruj kulką tak aby doprowadzić ją do końca planszy w przewidzianym czasie.

The Sims 3 Wymarzone Podróże

Gra java The Sims 3 Wymarzone Podróże
Bestsellerowa seria gier na PC! Twoi Simowie przeżyją ekscytujące przygody w słynnych miejscach na świecie.

Ridge Racer Drift

Gra java Ridge Racer Drift
Ridge Racer Drift to wyścigi arkadowe na komórkę. Rywalizuj w trybie Grand Prix i zdobywaj 'osiągnięcia', takie jak nowe pojazdy i tory.

Stuntcar Racing 99 Tracks

Gra java Stuntcar Racing 99 Tracks
Zabierz ze sobą 99 potworów na kołach napędzanych NITRO. Będziesz mieć okazje do wyciśnięcia z nich wszystkiego albo i jeszcze więcej pędząc przez pustynie, lasy i oblodzone skandynawskie trasy. Uważaj tylko bo te samochody nie są z gumy tylko z realnej blachy i można je też zezłomować po nieudanym skoku.