Gry Java na komórki Nokia 3410

Top Guy

Gra java Top Guy
Żeby zagrać w tę grę nie musisz być agentem S.W.A.T albo innym kolesiem od zadań specjalnych, ale nie ukrywamy - przydaje się taki zawód. Łatwo nie będzie, bo przed Tobą masa biegania, strzelania i ciężkich do wypełnienia zadań. Ale warto!

Road Kill

Gra java Road Kill
W tej grze zobaczysz jak trudne zadanie stoi przed jeżem, który chce przejść przez ulicę, bądź przekroczyć rzekę. Poprowadź Andy'ego przez miejską dżunglę, uważając by nie wpadł do wody, albo pod samochód. Po drodze zbieraj cenne bonusy, które pomogą Ci w tej trudnej przeprawie.

Spooky Slots

Gra java Spooky Slots
Ta gra to klasyczny jednoręki bandyta okraszony wspaniałą grafiką oraz pełen niesamowitych dodatków - między innymi możliwością pogrania w inną gierkę pod warunkiem zdobycia odpowiedniej liczby punktów. Gra posiada możliwość zapisania w każdym momencie, tak więc zdobyć można nieograniczoną fortunę ;)

Phantom Mansion

Gra java Phantom Mansion
Przygotuj się na największą przygodę życia. Przed Tobą 35 przerażających poziomów pałacu Fantoma. Będziesz musiał pokonać liczne przeszkody, teleportować się, bronić przed demonami i zbierać czaszki mocy. Wszystko po to by zniszczyć panoszące się na świecie zło.

Cerebral Vortex

Gra java Cerebral Vortex
Myślisz że wiesz co dzieje się w Twojej głowie? Zastanów się dobrze... Dzięki tej grze masz okazję pokierować przebiegającymi myślami. Zobacz jak łatwo jest pogubić myśli :) Przed Tobą 24 poziomy, każdy coraz trudniejszy.

Baloon Headed Boy

Gra java Baloon Headed Boy
Pomóż małemu chłopcu o balonowej głowie przejść przez 32 zwariowane poziomy gry. Będziesz musiał zbierać kwiaty by pomóc swojej głowie, skakać pomiędzy platformami, unikać drapieżnych żab i przede wszystkim zbierać balony, które wymknęły się przed imprezą.

Furry

Gra java Furry
Zaopiekuj się Furrym - sympatycznym zwierzakiem, który może zamieszkać w Twoim telefonie i zostać Twoim przyjacielem! Jako właściciel Furriego będziesz musiał troskliwie opiekować się swoim pupilem. Do Twoich obowišzków będzie należało karmienie (szczególnie częste w okresie niemowlęcym!), zabawa, nauka, czy sprzątanie. Jeżeli będziesz się dobrze zajmował Furrym to być może Twój nowy przyjaciel zacznie... mówić!

XRally

Gra java XRally
Gotowy na przejażdżkę? Przed Tobą 10 tras wzdłuż najdzikszych miejsc Afryki. Dwa tryby: jazda na czas (time attack) i wyścig, gdzie możesz się zmierzyć z dwunastoma wirtualnymi przeciwnikami. Do wyboru masz także trzy różne samochody. Na co czekasz?! Wybierz samochód i weź udział w najtwardszym wyścigu wszechczasów. Smak zwycięstwa jest słodszy niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić... Start!!

PyramidQuest

Gra java PyramidQuest
Odkryj sekret faraonów! W Egipcie czeka Cię najważniejsza misja Twojego życia. Rozwiąż zagadki piramid i znajdź grób faraona Ramzesa II. Ukryta w nim jest tajemna wiedza, która, jak przypuszczają Twoi koledzy naukowcy, stanowiła podstawę do zbudowania niewiarygodnej cywilizacji egipskiej i może posiadać ogromne znaczenie również dla współczesnego świata.

Qbloxx

Gra java Qbloxx
Magiczne kostki spadają. W różnych formacjach. Nazywają je Qbloxx. Przesuwaj i obracaj Qbloxxy podczas spadania. Uzupełniaj linie. Każda pełna linia pozioma znika i daje Ci punkty. Wydaje Ci się, że jesteś zręczny? Zatem postaraj się skompletować jedną linię. Jeśli potrafisz uzupełnić na raz kilka z nich, zgarniasz więcej punktów! Na wyższych poziomach prędkość wzrasta. Bądź czujny, mogą pojawić się przeszkody

Meloman

Gra java Meloman
Prześlizgnij się przez labirynt po zachodzie słońca i zbierz wszystkie melo-kamienie. Uważaj, pola są nawiedzane przez groźne duchy! Duchy będą przeszkadzać Ci w kolecjonowaniu melo-kamieni. Unikaj kontaktu z nimi! Znajdź czarodziejski kamień, on uczyni duchy materialnymi. Złap je i aresztuj. Za każdego ducha otrzymasz extra punkty! Dopadnij je, pokaż kto rządzi na melo-polach!

MechWars

Gra java MechWars
Nadchodzi czas wojny! W niedalekiej przyszłości... Wojna prowadzona jest przez wielkie maszyny wojenne. Nazywają je MechWar - technicznie zaawansowane maszyny zaprojektowane do masowej zagłady. Armie MechWar'ów walczą przeciwko sobie. Wybierz swojego ulubionego Mecha i podejmij walkę.