Gry Java na komórki Nokia 3510i

Bejeweled

Gra java Bejeweled
Klasyczna gra w ustawianie klejnotów Bejeweled® trafia na komórki z trzema trybami, lepszą grafiką i zabawą. Połącz razem trzy lub więcej klejnotów, aby zdobywać punkty w polowaniu na skarby. Przechodź przez poziomy w trybie jednego gracza lub ścigaj się z czasem w trybie gry na czas. To istna skarbnica komórkowej zabawy!

The Sims 2: Zwierzaki

Gra java The Sims 2: Zwierzaki
Połóż łapy na The Sims™ 2 Pets! Wybierz pieska dla swych Simsów, by go kochali jak własnego. Zabierz go do parku, kup mu zabawki i ucz sztuczek. Upewnij się, że Sim zaspokaja potrzeby zwierzaka i poświęca mu dość uwagi, bo zaniedbany pies może zniszczyć roślinki domowe. Dbaj o nastrój pieska, bo gdy jest zadowolony, to i Sim jest zadowolony.

Need For Speed ProStreet

Gra java Need For Speed ProStreet
Słynna seria gier wychodzi z podziemia i z impetem wkracza do świata legalnych zawodów! Przygotuj się na presję ulicznych wyścigów, stwórz brykę nie z tej ziemi i sprawdź swe umiejętności oraz reputację na tle najlepszych kierowców ulicznych. Nie wystarczy już panować na własnym podwórku - czas zdominować światową scenę i pozostawić przeciwników daleko z tyłu, w kłębach dymu i spalin.

Medal of Honor: Airborne

Gra java Medal of Honor: Airborne
Wskocz w sam środek zaciekłych walk podczas II WŚ! Wciel się w rolę Boyda Traversa, żołnierza 82. dywizji powietrznodesantowej, którego czeka bohaterska przyszłość. Weź udział w słynnych bitwach, takich jak D-Day czy bitwa o Ardeny. Zmagaj się z wrogiem w miastach i na terenach otwartych.

Icy Tower ME

Gra java Icy Tower ME
Mega hit internetowy teraz dostępny na komórce. Pomóż Haroldowi wspiąć się na tajemnicza lodową wieżę. To niekończące się zawody o najlepszy wynik na świecie!

Mystery Castle

Gra java Mystery Castle
Jako członek starego bractwa czarodziejów, jesteś jedynym, który może zebrać amulety zawierające ukrytą moc dającą władzę. Musisz nauczyć się zaklęć otwierających drzwi, przedostać się przez zamkowe labirynty, unikać rzek pełnych lawy, a czasem nawet ślizgać się na krze lodu.

Monster Mind

Gra java Monster Mind
Żyjesz w królestwie potworów, którym chciałbyś zawładnąć. Jednak Twoi wrogowie nie ułatwiają Ci zadania. Wysłali ohydne potwory przebrane w różne kostiumy i teraz chowają się przed Tobą. Musisz użyć takiej samej kombinacji strojów dla swojej drużyny, aby dowiedzieć się, które z nich są w rzeczywistości Twoimi wrogami. Czeka Cię więc wesoła logiczna łamigłówka z potworami w tle.

Absolute Puzzle

Gra java Absolute Puzzle
Doskonała gra dla lubiących logiczne zagadki ze świetną grafiką i grywalnością. Zawiera w sobie trzy gry: Clear Out - Musisz dążyć do tego, aby utworzyć grupy jednakowych kolorowych kamyczków, które znikną z planszy. LightUp! - Uźywając lasera musisz zapalić źarówki. Blockers - Przesuwaj bloki w taki sposób, aby wydostać je z pola na których są ułożone.

Absolute Clearout

Gra java Absolute Clearout
Clear Out - Musisz dążyć do tego, aby utworzyć grupy jednakowych kolorowych kamyczków, które znikną z planszy. Im szybciej i więcej grup stworzysz, tym więcej otrzymasz punktów i czasu na wykonanie kolejnych grup. Do dzieła!

Absolute Blockers

Gra java Absolute Blockers
Blockers - Logiczna łamigłówka w najlepszym wydaniu ! Przesuwaj bloki w taki sposób, aby wydostać je z pola na których są ułożone. Zawiera 20 plansz super rozrywki.

Beezzz (Pszczoły)

Gra java Beezzz (Pszczoły)
Oszalej na punkcie miodu w tej pełnej pszczół grze akcji z elementami puzzli! Spróbuj zrobić maksymalną ilość kombinacji kwiatków pędząc od jednego do drugiego, zapylając je w locie. Życie pszczoły to nie bajka - ciągły pośpeich między kwiatkami, combosy do zdobycia za odwiedzanie kwiatków o tym samym kolorze i tworzenie niesamowitych połączeń pomiędzy nimi!

Road Kill

Gra java Road Kill
W tej grze zobaczysz jak trudne zadanie stoi przed jeżem, który chce przejść przez ulicę, bądź przekroczyć rzekę. Poprowadź Andy'ego przez miejską dżunglę, uważając by nie wpadł do wody, albo pod samochód. Po drodze zbieraj cenne bonusy, które pomogą Ci w tej trudnej przeprawie.