Gry Java na komórki Nokia 3660

Snowmania

Gra java Snowmania
Bitwa na śnieżki! Bałwany stojące na podwórku szkolnym ożyły! Rzucaj w nie śnieżkami aby zdobyć jak najwięcej punktów i uważaj na śnieżki, które będą rzucane w ciebie aby nie stracić punktów. Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Backgammon

Gra java Backgammon
Backgammon to jedna z najbardziej fascynujących gier planszowych, której początki sięgają rejonów starożytnego Wschodu. Teraz dzięki naszej aplikacji możesz grać w Backgammon na komórce. Szeroki wybór teł, plansz i różnorodne tryby sprawią iż obok tej gry nie przejdziesz obojętnie. Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Car Crash Racing 2

Gra java Car Crash Racing 2
Oczyść swoją drogę z przeszkód i zniszcz samochody konkurentów! Zrób wszystko aby przetrwać i wygrać! Zdobądź wielofunkcyjną broń i dynamit aby skuteczniej oczyszczać drogę do mety! Zdobywaj punkty, aby korzystać z nowych tras, broni i samochodów! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej.

Angry Forces

Gra java Angry Forces
Od dziesięcioleci Ziemia jest rozdarta przez konflikt pomiędzy siłami zbrojnymi dwóch wrogich sobie sojuszy: WGi i DCa. DCa postanowił zaatakowac nasze bazy i ostatecznie wygrać wojnę. Musisz obronić swoją bazę NCX87 za wszelka cenę! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Skoki Narciarskie 2012 - Drużyna Mistrza

Gra java Skoki Narciarskie 2012 - Drużyna Mistrza
Czy lubisz sporty ekstremalne? Więc dlaczego nie spróbujesz swoich sił w skokach narciarskich? Dziewiętnaście niesamowitych skoczni z całego świata czeka na Ciebie. Rozwijaj swoje zdolności, modernizuj sprzęt i awansuj z przeciętnego skoczka do gwiazdy skoków narciarskich! Gra w polskiej lub angielskiej wersji językowej w zależności od posiadanego modelu telefonu.

Crazy Eggs

Gra java Crazy Eggs
Wilk i Zajac znowu wracaja na twoj telefon tym razem w jeszcze lepszej oprawie. Tak jak w filmie zając robi różne psikusy wilkowi a ten koniecznie chce mu się odgryźć. Tak więc wciel się w postać wilka i nałap tyle jajek ile się tylko da! Zajac nu pogodi! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Formula Racing: Ultimate Experience

Gra java Formula Racing: Ultimate Experience
Jesteś fanem Formuły ? Wskakuj do bolidu i odpal grę Formula Racing: Ultimate Experience! Czeka na ciebie wiele wspaniałych tras w różnych sceneriachWysokiej jakości grafika , realistyczna fizyka i niezapomniane sportowe emocje - to wszystko oferuje Formula Racing: Ultimate Experience! Gra w polskiej wersji językowej.

Fantasy Gokarts

Gra java Fantasy Gokarts
Czas rozpocząć karierę kierowcy wyścigowego! Ścigaj się na 12 trasach o rosnącym stopniu trudności w 3 różnych sceneriach. Zostań najlepszym kierowcą świata! Już dziś dołącz do zawodów. Gra w polskiej wersji językowej.

Klitschko Boxing

Gra java Klitschko Boxing
Zamień swój telefon w ring bokserski i pozwól swoim kciukom zadawać najsilniejsze ciosy! W tej grze będziesz trenował jako jeden z Braci i wyzywał przeciwników na walkę o tytuł Mistrza! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Racing Masters 2011

Gra java Racing Masters 2011
Poczuj emocje z bycia najlepszym kierowcą podczas pojedynczego wyścigu lub wygraj pełne mistrzostwa świata w wielu krajach świata! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej.

Formuła Mistrzów 2011

Gra java Formuła Mistrzów 2011
Poczuj prędkość i adrenalinę! Pokaż swoje umiejętności kierowcy w najbardziej emocjonujących wyścigach świata - startuj w Formule Mistrzów 2011! Najwyższej klasy grafika i realistyczna symulacja jazdy zapewni Ci rozrywkę na wiele godzin! Startuj w mistrzostwach, graj z przyjaciółmi w trybie multiplayer, pobijaj rekordy i zdobądź złoto w Formule Mistrzów 2011!

Twilight Saga 3 w 1

Gra java Twilight Saga 3 w 1
Weź Twilight: The Movie Game, Księżyc w nowiu i Saga Zmierzch: Zaćmienie po bezkonkurencyjnej cenie! Wszystkie te gry są wielkimi przebojami na komórkach, a teraz masz szansę zdobyć je wszystkie na raz. Przygotuj się na ogromnie wciągające granie! Gra dostępna w polskiej wersji językowej.