Gry Java na komórki Nokia 6310i

Furry

Gra java Furry
Zaopiekuj się Furrym - sympatycznym zwierzakiem, który może zamieszkać w Twoim telefonie i zostać Twoim przyjacielem! Jako właściciel Furriego będziesz musiał troskliwie opiekować się swoim pupilem. Do Twoich obowišzków będzie należało karmienie (szczególnie częste w okresie niemowlęcym!), zabawa, nauka, czy sprzątanie. Jeżeli będziesz się dobrze zajmował Furrym to być może Twój nowy przyjaciel zacznie... mówić!

XRally

Gra java XRally
Gotowy na przejażdżkę? Przed Tobą 10 tras wzdłuż najdzikszych miejsc Afryki. Dwa tryby: jazda na czas (time attack) i wyścig, gdzie możesz się zmierzyć z dwunastoma wirtualnymi przeciwnikami. Do wyboru masz także trzy różne samochody. Na co czekasz?! Wybierz samochód i weź udział w najtwardszym wyścigu wszechczasów. Smak zwycięstwa jest słodszy niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić... Start!!

PyramidQuest

Gra java PyramidQuest
Odkryj sekret faraonów! W Egipcie czeka Cię najważniejsza misja Twojego życia. Rozwiąż zagadki piramid i znajdź grób faraona Ramzesa II. Ukryta w nim jest tajemna wiedza, która, jak przypuszczają Twoi koledzy naukowcy, stanowiła podstawę do zbudowania niewiarygodnej cywilizacji egipskiej i może posiadać ogromne znaczenie również dla współczesnego świata.

PuzzleMania

Gra java PuzzleMania
W Puzzle Manii chodzi o to, by wyczyścić planszę danego poziomu z wszystkich ruchomych elementów. Elementy należy przy tym łączyć w taki sposób, by te o identycznym symbolu stykały się ze sobą. W ten sposób eliminujesz je z planszy. Uwaga: Na niektórych planszach masz więcej niż dwa elementy o tym samym symbolu. Strzeż się sytuacji bez wyjscia.

Qbloxx

Gra java Qbloxx
Magiczne kostki spadają. W różnych formacjach. Nazywają je Qbloxx. Przesuwaj i obracaj Qbloxxy podczas spadania. Uzupełniaj linie. Każda pełna linia pozioma znika i daje Ci punkty. Wydaje Ci się, że jesteś zręczny? Zatem postaraj się skompletować jedną linię. Jeśli potrafisz uzupełnić na raz kilka z nich, zgarniasz więcej punktów! Na wyższych poziomach prędkość wzrasta. Bądź czujny, mogą pojawić się przeszkody

Meloman

Gra java Meloman
Prześlizgnij się przez labirynt po zachodzie słońca i zbierz wszystkie melo-kamienie. Uważaj, pola są nawiedzane przez groźne duchy! Duchy będą przeszkadzać Ci w kolecjonowaniu melo-kamieni. Unikaj kontaktu z nimi! Znajdź czarodziejski kamień, on uczyni duchy materialnymi. Złap je i aresztuj. Za każdego ducha otrzymasz extra punkty! Dopadnij je, pokaż kto rządzi na melo-polach!

MechWars

Gra java MechWars
Nadchodzi czas wojny! W niedalekiej przyszłości... Wojna prowadzona jest przez wielkie maszyny wojenne. Nazywają je MechWar - technicznie zaawansowane maszyny zaprojektowane do masowej zagłady. Armie MechWar'ów walczą przeciwko sobie. Wybierz swojego ulubionego Mecha i podejmij walkę.

ClonnBall

Gra java ClonnBall
Ziemia, rok 2084. Rasa ludzka eksploruje ogromną ilość planet w naszym Układzie Słonecznym. Na szczególnie interesujących planetach przeprowadzane są eksperymnety biotechnologiczne. Na nieszczęście eksperyment na planecie DR-XK17 nie powiódł się. Celem eksperymentu było stworzenie sztucznej rośliny. Zamiast tego, planeta jest pokryta galaretowatymi, szlamowymi kulami.

StarForces

Gra java StarForces
Ziemia 2019. Rozpoczęła się inwazja Obcych... W przeciągu paru godzin prawie cała nasza flota kosmiczna została zniszczona. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy przeżyjemy następny atak. Jesteś tutaj aby nam pomóc!!

Mamba

Gra java Mamba
Kąsający wąż? Jabłka, wiśnie, banany. Zjedz je wszystkie, szybko! To jest klucz do ukończenia poziomu w Mambie. Każdy owoc powiększa rozmiar Twojego ciała. Bądź ostrożny i uważaj na przeszkody! Przy Twojej dużej prędkości są one bardzo niebezpieczne. Przy kolizji z nimi tracisz jedno życie. Spróbuj swoich sił na 60 poziomach trudności.

DotEater

Gra java DotEater
Napakuj swoje brzucho całą masą kropek! Na każdej planszy znajdziesz labirynt zapełniony nową porcją Twojego przysmaku. Aby jednak nie było zbyt łatwo na drodze kulinarnego upojenia staną groźni strażnicy. Zachowaj czujność i uciekaj przed nimi gdy będzie trzeba.

Jaja

Gra java Jaja
Twoje kury nioski nie znają umiaru! Znoszą jedno jajko z drugim! Musisz zadbać aby nie rozbić żadnego jajka. Za każde złapane jajko otrzymasz punkt, każde stłuczone - utracisz jedno życie.