Gry Java na komórki Nokia 7210

Kikoriki

Gra java Kikoriki
Śmieszaczki! Banda dzieciaków Kikoriki chce zostać super-bohaterem! Nie będzie to jednak prosta sprawa. Musisz pomóc gangowi osiągnąć zamierzony cel!

Revival 2

Gra java Revival 2
Revival 2 jest kolosalną i wspaniałą przygodą, w której grasz główną rolę - tworzysz historię świata. Są tu tworzone od zera potężne imperia, zamożne państwa nagle upadają, wiedza upada i znowu rozkwita, nigdy się nie kończą zacięte wojny, liczone w miliardach kapitały są zarabiane i tracone w mgnieniu oka.

Snowmania

Gra java Snowmania
Bitwa na śnieżki! Bałwany stojące na podwórku szkolnym ożyły! Rzucaj w nie śnieżkami aby zdobyć jak najwięcej punktów i uważaj na śnieżki, które będą rzucane w ciebie aby nie stracić punktów. Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

The Sims 3 Nie z tego świata

Gra java The Sims 3 Nie z tego świata
Żyj wśród magii, tajemnic, psot i zamieszania w The Sims 3 Nie z tego świata. Stań się wampirem albo wilkołakiem! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Formula Racing: Ultimate Experience

Gra java Formula Racing: Ultimate Experience
Jesteś fanem Formuły ? Wskakuj do bolidu i odpal grę Formula Racing: Ultimate Experience! Czeka na ciebie wiele wspaniałych tras w różnych sceneriachWysokiej jakości grafika , realistyczna fizyka i niezapomniane sportowe emocje - to wszystko oferuje Formula Racing: Ultimate Experience! Gra w polskiej wersji językowej.

Guitar Hero

Gra java Guitar Hero
Droga do gwiazdorstwa jest długa i uciążliwa? Przekonaj sie sam. Tymn razem w tej nojnowszej edycji absolutnego hitu jesteś cześcią najgorętszego zespołu rockowego. Udowodnij krytykom, że nie mają racji, zarabiaj kaskę, zdobywaj wiernych fanów i ciesz się sławą!

Stuntcar Racing 99 Tracks

Gra java Stuntcar Racing 99 Tracks
Zabierz ze sobą 99 potworów na kołach napędzanych NITRO. Będziesz mieć okazje do wyciśnięcia z nich wszystkiego albo i jeszcze więcej pędząc przez pustynie, lasy i oblodzone skandynawskie trasy. Uważaj tylko bo te samochody nie są z gumy tylko z realnej blachy i można je też zezłomować po nieudanym skoku.

Diamond Islands 2

Gra java Diamond Islands 2
Diamentowa wyspa znów powraca tym razem w jeszcze bardziej imponującym stylu niż kiedykolwiek. Zdobądź wszystkie diamenty i zwróć je totemowi a wówczas bogowie zaznają spokoju no chyba, że masz już wykupiony bilet powrotny z dodatkowym nadbagażem.

Ufo Afterlight

Gra java Ufo Afterlight
Trzecia odsłona wspaniałej serii UFO już na komórkach. Kieruj swoim zespołem, prowadź badania i zbieraj zasoby potrzebne do rozwoju by powstrzymać kosmiczną inwazję.

The Sims 3

Gra java The Sims 3
Oparta na najlepszej grze na PC wszech czasów, The Sims 3 to nieograniczone możliwości na Twojej komórce! Gra dostępna w polskiej wersji językowej.

Arkanoid Evolution

Gra java Arkanoid Evolution
Oryginalna zbijanka wraca na telefony z nowymi wyzwaniami, zachwycającymi planszami i niesamowitymi bossami!

SimCity Społeczności

Gra java SimCity Społeczności
Zbuduj własne miasto, stwórz nową społeczność i kieruj nią. Określ wygląd i charakter metropolii. Gra na podstawie wersji PC.