Gry Java dla dzieci na komórki Nokia

Jungle League

Gra java Jungle League
Witamy na największym wydarzeniu sportowym w całej dżungli! Wszystkie zwierzęta staną do rywalizacji o Puchar Dżungli. Przekonamy się kto jest prawdziwym królem zwierząt! Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

BubblingOctopus

Gra java BubblingOctopus
Pomóż Mamie Ośmiornicy odnaleźć jej maleństwa. Ośmiornica wypuszcza kolorowe bąbelki by przywołać swoje dzieci. Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Harry the Fairy HD

Gra java Harry the Fairy HD
Wyrusz w pełną przygód podróż z Harrym - skrzatem, który udaje się na misję uratowania przyjaciół. Unikaj zasadzek czyhających na każdym kroku i chroń bąbel powietrza będący Twoją jedyną ochroną. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

PAC-MAN Kart Rally

Gra java PAC-MAN Kart Rally
Spotkaj kilku klasycznych bohaterów Namco, którzy pojawiają się razem w podnoszącej poziom adrenaliny grze PAC-MAN Kart. Gra w angielskiej wersji językowej.

Ben10 Alien Force

Gra java Ben10 Alien Force
Jako Ben Tennyson powstrzymaj inwazję obcych i korzystając ze swych magicznych mocy walcz z armiami potworów, wiecznych rycerzy, mutantów oraz bossów, 12 pełnych akcji plansz czeka na Ciebie.

The Sims 2: Zwierzaki

Gra java The Sims 2: Zwierzaki
Połóż łapy na The Sims™ 2 Pets! Wybierz pieska dla swych Simsów, by go kochali jak własnego. Zabierz go do parku, kup mu zabawki i ucz sztuczek. Upewnij się, że Sim zaspokaja potrzeby zwierzaka i poświęca mu dość uwagi, bo zaniedbany pies może zniszczyć roślinki domowe. Dbaj o nastrój pieska, bo gdy jest zadowolony, to i Sim jest zadowolony.

Atomówki

Gra java Atomówki
Świat stanął w obliczu zagłady gdy Mojo Jojo i jego armie zaczęły pustoszyć każdy z kontynentów. Jeśli nie zostanie powstrzymany, ludzie zamienią się w gadające małpy. Tylko Atomówki są w stanie go powstrzymać. Przygotuj się na ostateczną konfrontację z tym szaleńcem i walcz przy użyciu super mocy Atomówek.

Crazy Frog Racer

Gra java Crazy Frog Racer
Szalona Żaba doczekała się swojej własnej gry wyścigowej! Wygraj zwariowany wyścig, pokonaj rywali, zbieraj bonusy i super doładowania. Wiele opcji gry, wyniki online i aż do 20 różnych tras sprawia, że jest to najlepsza gra jaką żaba może sobie wymarzyć!

Ben 10

Gra java Ben 10
Pokieruj losami bohatera kreskówki "Ben 10: Tajemnica Omnitrixa" i zmieniaj się w superbohaterów o nadnaturalnych mocach by uratować Ziemię przed zniszczeniem. Pokonaj armie kosmicznych potworów i mutantów, na koniec pokonując złego Vilgaxa.. 12 niesamowitych plansz czeka na Ciebie w tej dynamicznej i graficznie doskonałej zręcznościówce.

Tom & Jerry

Gra java Tom & Jerry
Przygotuj się na serowe szaleństwo! Pomóż myszce Jerry uciec Tomowi i zgarnąć po drodze pyszny ser. Wspaniała zręcznościówka ze znanymi z TV postaciami i mnóstwo poziomów do odkrycia czeka na Ciebie.Uważaj na pułapki, ogień z kominka i inne przeszkody. Największą z nich jest Tom, więc nie daj się złapać!

Mystery Castle

Gra java Mystery Castle
Jako członek starego bractwa czarodziejów, jesteś jedynym, który może zebrać amulety zawierające ukrytą moc dającą władzę. Musisz nauczyć się zaklęć otwierających drzwi, przedostać się przez zamkowe labirynty, unikać rzek pełnych lawy, a czasem nawet ślizgać się na krze lodu.

Monster Mind

Gra java Monster Mind
Żyjesz w królestwie potworów, którym chciałbyś zawładnąć. Jednak Twoi wrogowie nie ułatwiają Ci zadania. Wysłali ohydne potwory przebrane w różne kostiumy i teraz chowają się przed Tobą. Musisz użyć takiej samej kombinacji strojów dla swojej drużyny, aby dowiedzieć się, które z nich są w rzeczywistości Twoimi wrogami. Czeka Cię więc wesoła logiczna łamigłówka z potworami w tle.