Gry Java logiczne na komórki Nokia

Jewel Craft

Gra java Jewel Craft
Czas najwyższy wzbogacić się trochę! Ta opuszczona kompalnia jest nieco niebezpieczna, ale gorączka złota już Cię opanowała. Przesuwaj kamienie tak, by zdobyć jak najwięcej kosztowności. Przed Tobą wiele ekscytujących poziomów!

Bubble Revolt

Gra java Bubble Revolt
Strategie turowe to bardzo popularny rodzaj gry, ale zwykle ma trudne do zrozumienia reguły. Bubble Revolt przełamuje ten stereotyp - to gra, która stanowi połączenie puzzli i strategii turowej, którą twórcy nazwali - strategicznymi puzzlami. Spróbuj nowego rodzaju rozgrywki!

Traffic Jam

Gra java Traffic Jam
Ekscytująca i wciągająca gra logiczna, którą zabijesz nudę. Twoim celem jest wydostanie swojego auta z ulicznego korka. Ale uważaj to zadanie może sprawić ci dużą trudność. Ale nie trać czasu i podejmij wyzwanie! Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Checkers

Gra java Checkers
Nigdy dość klasycznej gry w warcaby. Gra dostępna wyłącznie na wybrane rodzaje telefonów oraz wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Ninja Throw HD

Gra java Ninja Throw HD
Jesteś ninja, który uwielbia rzucać tzw. gwiazdką. Przejdź każdy z poziomów trafiając gwiazdką w gong. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Treasures of Montezuma 2

Gra java Treasures of Montezuma 2
Treasures of Montezuma 2 to mnóstwo poziomów zagadek starożytnych Azteków, wiele magicznych artefaktów i trzy tryby rozgrywki. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Doodle Fit

Gra java Doodle Fit
Najlepiej sprzedająca się gra logiczna teraz dostępna również w wersji na telefony komórkowe! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Jewel Explosion

Gra java Jewel Explosion
Celem gry jest ułożenie trzech kamieni tego samego koloru w jednej lini. Jeśli uda się ta sztuka to 3 kamienie znikają i w ten sposób zdobywamy punkty. Zasada jest prosta: im więcej kamieni eksploduje tym więcej punktów zdobywasz. Niepowtarzalną cechę tej gry są efektowne reakcje łańcuchowe! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Tetris HD

Gra java Tetris HD
WERSJA NA ANDROIDA z udoskonaloną grafiką! Wiele godzin zabawy w Maratonie lub w trybie Magicznym z dodatkami! Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Saving Private Sheep

Gra java Saving Private Sheep
Owce z Pacyfiku pragną odzyskać swoje zielone pastwiska okupowane przez butne, agresywne i żądne krwi wilki. Pomóż wełnianym żołnierzom odzyskać ich ziemie, unikając zaplutych wilczych paszczy, sprowadź ich desant bezpiecznie na platformy. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Feed Me Oil HD

Gra java Feed Me Oil HD
Zdobądź ropę z uszkodzonego rurociągu i napełnij nią usta dziwnych stworzeń. Świetna grafika oraz ścieżka dźwiękowa. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Cardboard Castle

Gra java Cardboard Castle
Cardboard Castle to gra wymagająca pomyślunku oraz refleksu i oferująca w zamian wiele godzin ekscytujących wyzwań w średniowiecznym świecie. Wszystko co musisz zrobić, to użyć mocy mózgownicy i pomóc naszemu nieustraszonemu bohaterowi pokonać swoich wrogów. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z Androidem oraz tylko w angielskiej wersji językowej.