Gry Java sportowe na komórki Nokia

Smash Ping Pong

Gra java Smash Ping Pong
Szybka, pełna akcji gra w tenisa stołowego! Sprawdź jedną z najszybszych, pełnych emocji gier w ping-ponga! Sprawdź jak dobrze machasz paletką i zostań mistrzem! Szybka i pełna akcji rozgrywka!

Tiger Woods PGA Tour 12 HD

Gra java Tiger Woods PGA Tour 12 HD
Weź udział w zawodach PGA TOUR! Sprawdź, jak poradzisz sobie na słynnych polach PGA TOUR i staw czoła prawdziwym zawodowcom. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Madden NFL 12 HD

Gra java Madden NFL 12 HD
Prawdziwe drużyny. Prawdziwi zawodnicy. Prawdziwe NFL. MADDEN NFL 12. Wierni grze! Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

NBA Jam HD

Gra java NBA Jam HD
BOOMSHAKALAKA! Graj u boku ulubionych gwiazd z 30 drużyn NBA w odlotowej, klasycznej akcji "dwóch na dwóch"! Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Penalty Ronaldo!

Gra java Penalty Ronaldo!
Przymierza się do strzału... I gol! Tłum szaleje! Czy uda Ci się zdobyć puchar Mistrzostw Świata? Wszystko zależy już tylko od rzutów karnych. Popraw swoje umiejętności w trybie treningu. Gdy będziesz gotów, graj w kolejne rundy rzutów karnych aby wygrać mecz o puchar! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej.

Skoki Narciarskie 2012 - Drużyna Mistrza

Gra java Skoki Narciarskie 2012 - Drużyna Mistrza
Czy lubisz sporty ekstremalne? Więc dlaczego nie spróbujesz swoich sił w skokach narciarskich? Dziewiętnaście niesamowitych skoczni z całego świata czeka na Ciebie. Rozwijaj swoje zdolności, modernizuj sprzęt i awansuj z przeciętnego skoczka do gwiazdy skoków narciarskich! Gra w polskiej lub angielskiej wersji językowej w zależności od posiadanego modelu telefonu.

Ultimate Snowboarding

Gra java Ultimate Snowboarding
Lubisz zimowe sporty ekstremalne? Jeśli tak, to z pewnością powinieneś zagrać w grę Ultimate Snowboarding! Przed Tobą czaka w niej mnóstwo tras zjazdowych, dużo adrenaliny i zabawy! Gra w polskiej wersji językowej.

3D Mini Golf World Tour

Gra java 3D Mini Golf World Tour
Gotowy do wyzwania? Czy masz na tyle wysokie umiejętności lub na tyle dużo pieniędzy i piękną żonę aby wziąć udział w najsłynniejszym turnieju golfowym na świecie? Jeśli tak to poczuj się zaproszony do rywalizacji a jeśli nie to wstąp do szkółki aby podszkolić swoje umiejętności. Ta gra nie da Ci się oderwać nawet na chwilę żeby zjeść obiad. Dieta nie zalecana ale ilość miejsc i gwiazd które t

EA Sports FIFA 12

Gra java EA Sports FIFA 12
Rzuć się w wir akcji jak nigdy dotąd i ciesz się wspaniałą grafiką oraz realistycznymi animacjami. Gra dostępna w angielskiej wersji językowej.

Klitschko Boxing

Gra java Klitschko Boxing
Zamień swój telefon w ring bokserski i pozwól swoim kciukom zadawać najsilniejsze ciosy! W tej grze będziesz trenował jako jeden z Braci i wyzywał przeciwników na walkę o tytuł Mistrza! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

TNA iMPACT

Gra java TNA iMPACT
Wkrocz na ring i rzuć się w wir widowiskowej, gorączkowej, twardej akcji! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Action Pack 2 for 1

Gra java Action Pack 2 for 1
EA SPORTS Fight Night Round 3 oraz Need For Speed ProStreet za cenę jednej gry. Gra dostępna w angielskiej wersji językowej.