Gry Java strzelanki na komórki Nokia

Animal Invasion

Gra java Animal Invasion
Nasza planeta stała się przedmiotem ataku sił cywilizacji z innej galaktyki. Ich jedynym celem jest przejecie władzy na Ziemi i zagłada ludzkości. Broń swoją planetę przed obcym najeźdźcą i wstąp do armii, która przeciwstawi się atakowi. Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz wyłącznie w angielskiej wersji językowej

Battlefield Bad Company 2 HD

Gra java Battlefield  Bad Company 2 HD
Poczuj emocje oraz intensywność pola bitwy w grze największej i najmocarniejszej grze, jaka kiedykolwiek trafiła na Androida! Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Collider 4D

Gra java Collider 4D
Jaka jest różnica między fizyką cząstek, a czarną magią? Ta ostatnia daje dużo bardziej przewidywalne rezultaty! Czy ktoś przewidział konsekwencje rozpalenia Wielkiego Zderzacza Hadronów? Nie, dlatego, teraz Ty, uzbrojony w łom, musisz rozwiązać napotkane tu problemy. Podróże w czasie z pewnością pomogą Ci uporać się z tym problemami. Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Ace Combat: Northern Wings

Gra java Ace Combat: Northern Wings
Legendarna seria gier lotniczych na twoim telefonie komórkowym! Ace Combat: Northern Wings to podniebne zmagania w twoich dłoniach. Pilotuj ponaddźwiękowe odrzutowce w kolejnych misjach pełnych pojedynków w powietrzu oraz walk z wrogami na ziemi. A po drodze do celu czekają na Ciebie minigry i bitwy z bossami! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej,

Medal of Honor 2011

Gra java Medal of Honor 2011
Wkrocz do walki w grze MEDAL OF HONOR jako Agent 1 Klasy i weź udział w trwającej wojnie jako nowy typ superżołnierza.

Mafia II

Gra java Mafia II
Doświadcz na własnej skórze oryginalny klimat przeniesiony wprost z konsoli na telefon, zanurz się w mieście Empire City wielkiej metropolii tętniącej życiem wzorowanej na Nowym Jorku. Mafia II to coś więcej niż gra, to niezwykły klimat akcji!

Dastardly I Muttley w swych latających maszynach

Gra java Dastardly I Muttley w swych latających maszynach
"Dastardly I Muttley: w swych latających maszynach" to strzelanka w stylu River Raid, z postaciami znanymi z popularnych kreskówek. Do wyboru 5 samolotów i ponad 15 plansz z rosnącym poziomem trudności. Złap gołębia juz dziś.

G.I.JOE

Gra java G.I.JOE
Dołącz do walki między dobrem a złem. Weź udział w ekscytujących misjach bojowych w pełnej przygód grze opartej na szlagierowym filmie! 3 szybkie tryby gry pozwalają wykonywać niesamowite manewry i obserwować akcję z boku lub z góry - pilotując Howlera albo kierując czołgiem MOBAT.

Robobombo

Gra java Robobombo
Właśnie zostałeś pilotem statku kosmicznego zaopatrzonego w broń najnowszej generacji. Ziemia została zaatakowana przez obcych i tylko Ty możesz powstrzymać ich inwazję

3D Alien Shooter

Gra java 3D Alien Shooter
HIT z konsoli przybywa! Niekończąca się ciemność, srogie długie korytarze bazy wojskowej stały się siedzibą Zła. Tysiące krwawych potworów wypełniło biura, magazyny i laboratoria badawcze. Twoja misja jest prosta: niszczyć potwory za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

Medal of Honor: Airborne

Gra java Medal of Honor: Airborne
Wskocz w sam środek zaciekłych walk podczas II WŚ! Wciel się w rolę Boyda Traversa, żołnierza 82. dywizji powietrznodesantowej, którego czeka bohaterska przyszłość. Weź udział w słynnych bitwach, takich jak D-Day czy bitwa o Ardeny. Zmagaj się z wrogiem w miastach i na terenach otwartych.

River Storm 3D 2

Gra java River Storm 3D 2
Szybka trójwymiarowa gra akcji, w której wcielasz się w pilota śmigłowca szturmowego, wypełniającego 19 różnych misji. Niesamowicie rozległe mapy, na których możesz wybrać własną drogę do celu, spośród wielu możliwych. Grę można przechodzić na dziesiątki różnych sposobów.