Gry Java symulacje na komórki Nokia

The Sims 2: Bezludna Wyspa

Gra java The Sims 2: Bezludna Wyspa
Pomóż swoim Simom rozpocząć nowe życie rozbitków w dzikim, tropikalnym otoczeniu. Unikaj niebezpieczeństw, zdobywaj nowych przyjaciół i odkrywaj tajemnice wyspy. Przetrwaj i urządź się w tym nieznanym raju. Buduj schronienia, twórz wyjątkowe przedmioty i baw się na wyspie z nowymi znajomymi! Twoi Simowie, podejmując różne wyzwania, staną się prawdziwymi wyspiarzami.

Air Traffic Control 2007

Gra java Air Traffic Control 2007
Ta gra to typowy, podręcznikowy wręcz przykład podręcznika dla terrorystów. Zajmowanie samolotów stało się już niemodne, teraz lepiej jest zająć centrum portu lotniczego i kierować niczego nieświadomych pilotów na różne cele w kraju i za granicą, a również jeden na drugiego. Walki kogutów w powietrzu? Czemu nie! Oczywiście gra umożliwia również "grzeczne" prowadzenie lotniska, ale kto by tego chciał!

Lab Hamster

Gra java Lab Hamster
Kolejna, udoskonalona odsłona wirtualnego zwierzaka! Twojego wirtualnego chomika czeka wiele przygód w mobilnym laboratorium. Możesz go karmić, przeprowadzać na nim eksperymenty albo trenować go w zabawnych mini-gierkach.

Aquarium Life

Gra java Aquarium Life
Tego akwarium nie będziesz musiał zostawiać nawet na chwilę. To akwarium nigdy Ci się nie stłucze - bo jest wirtualne. Wiernie odwzorowano wszystkie obowiązki porządnego akwarysty - karmienie rybek, czyszczenie, urządzanie znudzonym rybkom rozrywki. Za dobrą opiekę będziesz dostawać kredyty, które umożliwią Ci zakup nowego sprzętu. Dobra zabawa gwarantowana!

Air Traffic Control - Crazy Planes

Gra java Air Traffic Control - Crazy Planes
Kolejna, już trzecia odsłona popularnej symulacji pracy kontrolera ruchu. Przed Tobą dwadzieścia nowych, fascynujących misji, zarówno w dzień jak i w nocy, pełnych nowych wyzwać - wakacyjnego ruchu, zamkniętych lotnisk, zwariowanych samolotów i wielu innych niespodzianek.

Świnia

Gra java Świnia
Świnia w komórce? Ale jazda! Jeżeli boisz się trzymać prawdziwą Świnię w pokoju, to spróbuj mieć takiego zwierzaka w swoim telefonie! Zachowanie wesołej Świnki rozśmieszy Cię do łez! Ale najpierw musisz trochę oswoić swojego ulubieńca - poprzez wspólne zabawy, spacery czy posiłki. Nie zapomnij uśpić Świnki na noc i posprzątać zapaskudzonego ekranu telefonu. Zagraj ze Świnką w piłkę i zabij paskudną muchę!

Złota Rybka

Gra java Złota Rybka
W Twoim telefonie może zamieszkać sympatyczna Złota Rybka! Jako opiekun rybki będziesz musiał o nią dbać - karmić ją (co nie jest wcale łatwe), sprzątać, kontrolować temperaturę czy poziom wody. Ale najbardziej chyba polubisz zabawy z rybką, która z czasem będzie umiała coraz więcej sztuczek! Tylko pamiętaj, że rybka jest uparta i pewnie często zobaczysz jej długi język...

Air Traffic Control - Night Flight

Gra java Air Traffic Control - Night Flight
Nowa wersja bardzo popularnej gry zręcznościowo - logicznej. Twoim zadaniem jest, tak jak poprzednio, kontrolowanie ruchu nad bardzo zatłoczonym lotniskiem, tym razem na nocnej zmianie. W Twoich rękach jest życie setek pasażerów. Gra składa się ze 100 trudnych poziomów.

Furry

Gra java Furry
Zaopiekuj się Furrym - sympatycznym zwierzakiem, który może zamieszkać w Twoim telefonie i zostać Twoim przyjacielem! Jako właściciel Furriego będziesz musiał troskliwie opiekować się swoim pupilem. Do Twoich obowišzków będzie należało karmienie (szczególnie częste w okresie niemowlęcym!), zabawa, nauka, czy sprzątanie. Jeżeli będziesz się dobrze zajmował Furrym to być może Twój nowy przyjaciel zacznie... mówić!

Air Traffic Control

Gra java Air Traffic Control
Pozycja dla bardziej ambitnych. Wcielasz sie w szefa stanowiska kontroli lotów nad bardzo uczęszczanym lotniskiem. Twoim zadaniem jest bezpieczne pokierowanie samolotami przy lądowaniu, starcie i wysterowaniu ich na własciwy korytarz powietrzny. Gra obejmuje 100 poziomów trudności, tryb treningowy oraz interaktywny samouczek. Doskonała i inteligentna zabawa na dlugie godziny.