Gry Java zręcznościowe na komórki Nokia

Just Jump 2

Gra java Just Jump 2
Naukowcy nie spodziewali się, że ich eksperyment zakończy się powstaniem ohydnego, zielonego potwora! Skacz wysoko, aby pomóc myszce uciec przed bestią. Poszukaj doładowań, które naukowcy porozrzucali po laboratorium. I uważaj: poza potworem czyha na ciebie cała masa strasznych stworzeń.

Tiny Medusa

Gra java Tiny Medusa
Mała meduza zgubiła się w wielkiej niekończącej się rafie koralowej. Pomóż jej wydostać się stamtąd! Musisz unikać wszystkich przeszkód, które mogą uszkodzić to delikatne stworzonko. Czeka Cię wielka podwodna przygoda, pełna niespodzianek. Gra wymaga nie tylko zręczności, skupienia i szybkiego refleksu. Przekonaj się, jak trudne jest życie "owoców morza"!

Super Knights HD

Gra java Super Knights HD
Jesteś Super Rycerzem i musisz zebrać jak najwięcej klejnotów na każdym poziomie. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Snowmania

Gra java Snowmania
Bitwa na śnieżki! Bałwany stojące na podwórku szkolnym ożyły! Rzucaj w nie śnieżkami aby zdobyć jak najwięcej punktów i uważaj na śnieżki, które będą rzucane w ciebie aby nie stracić punktów. Gra dostępna wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Giga Jump

Gra java Giga Jump
To jest gra dla chcących skakać jak najwyżej! Wystrzel szalonego wynalazcę - Justina Bobera - na szaloną wyprawę. Zbieraj monety i nowe wynalazki aby pomóc mu skoczyć jak najwyżej! Gra dostępna na wyłącznie na wybrane modele telefonów oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Plants vs. Zombies

Gra java Plants vs. Zombies
Użyj mnóstwa gatunków roślin, by zmienić w nawóz wiele typów zombie. Dokonując wyczynów, przejdź wszystkie poziomy! Zabawa nigdy nie umiera! Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

Jelly Jumpers HD

Gra java Jelly Jumpers HD
Wybierz swojego żelka i skacz w stronę nieba, doczepiając się do obrotowych platform i robiąc niesamowite kombosy. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

This Could Hurt HD

Gra java This Could Hurt HD
Przetestuj każdy aspekt swoich umiejętności poruszając się po arenie pełnej misternie skonstruowanych pułapek. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Pakiet Bejeweled i Peggle

Gra java Pakiet Bejeweled i Peggle
DWA hity PopCap - Peggle i Bejeweled - w jednym pakiecie! Strzelaj do pomarańczowych elementów lub dopasowuj lśniące klejnoty. Gra dostępna w angielskiej wersji językowej

iBomber Defense Pacific HD

Gra java iBomber Defense Pacific HD
iBomber Defense Pacific to nowy wyższa jakość gier Tower Defense. Przenieś się nad Pacyfik i wygraj walkę z nowym przeciwnikiem. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Worms 2010 HD

Gra java Worms 2010 HD
Komiczna gra wojenna powraca na komórki w 2010 roku! Wysyłaj do boju plutony robali z nową i starą zwariowaną bronią. Walcz na poziomach trudności od Łatwego do Szalonego i podziwiaj nowe animacje. Robale wracają po więcej zabawy! WORMS od EA Mobile! Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.

Peggle HD

Gra java Peggle HD
Masz zadatki na zostanie Peggle Master? Daj z siebie wszystko! Gotowy, cel... hop! Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej.