Gry Java na komórki Nokia X

Ninja Blitz

Gra java Ninja Blitz
Odkryj w sobie moc ninja! Krój owoce, warzywa i chleb, aby zrobić soczyste koktajle, pyszną pizzę i smakowite burgery z frytkami! Jesteś tu ninja-szefem kuchni, więc tylko od ciebie zależy, czy wszystkie składniki zostaną ładnie przygotowane i podane na czas. Śpiesz się, gdyż na kolejnych etapach przychodzi coraz więcej zamówień.

Jewel Clash

Gra java Jewel Clash
Klejnoty: malutkie, kolorowe, błyszczące skarby! Nigdy nie ma się ich dość, nie sposób im się oprzeć. Dopasuj klejnoty kolorami, tworząc zestawy co najmniej trzech sztuk. Mogą być cztery... albo pięć. Im więcej, tym lepiej! Jeśli kolory się nie zgadzają, postaraj się to zmienić! Klejnoty będą twoje!

Bombergeddon

Gra java Bombergeddon
Niesamowita i szalona bombo-wybuchowa akcja w grze zręcznościowej Bombergeddon oczekuje Ciebie! Przejmij rolę entuzjastycznego poszukiwacza przygód Dakoty Jacksona i przejmij inwencje by odkryć najrzadsze artefakty.

Real Boxing

Gra java Real Boxing
Real Boxing to najbardziej zapierające dech w piersiach doświadczenie bokserkie, jakie kiedykolwiek pojawiło się na platformie Android. Dzięki ultra realistycznym animacjom wykonanym techniką motion-capture we współpracy z prawdziwymi bokserami, oraz niesamowitą grafiką, w Real Boxing jak w żadnym innym tytule czuć każdy sierpowy, prosty, czy hak.

Shaun the Sheep Fleece Lightning

Gra java Shaun the Sheep Fleece Lightning
Ścigajmy się! Poprowadź baranka Shauna do zwycięstwa w walce z jego wrogami (prosiakami) w niesamowitym wyścigu o nazwie Fleece Lightning! Przed wami 80 plansz pełnych przeszkód i doładowań! Fleece Lightning to zabawa, której nie możesz przegapić. Pomóż barankowi Shaunowi prześcignąć prosiaki i dotrzeć do celu. Słynny telewizyjny baranek Shaun sprawi, że ani na chwilę nie przestaniesz się uśmiechać.

Parking Mania

Gra java Parking Mania
Znowu oblali Cię na egazminie na prawko? Zagraj w Parking Mania, dzięki której zdobędziesz szlify jako kierowca i nauczysz się jak należy i jak nie powinno się parkować. Łatwa do nauczenia ale trudna do opanowania gra to ponad 80 różnorodnych pojazdów, które będziesz musiał zaparkować bez nawet najmniejszego zadrapania.

Candy Bash

Gra java Candy Bash
Wspaniałej wiosce jednorożców grozi zniszczenie przez wściekłego, wygłodniałego potwora. Nakarm go słodyczami tak szybko, jak możesz: im więcej ich zje w jak najkrótszym czasie, tym lepiej. Pomóż jednorożcom użyć ich trampoliny do wrzucenia różnorakich słodkości i cukierków prosto w paszczę potwora.

Bricks Blitz

Gra java Bricks Blitz
Gotowy na nową wersję klasyku? Bricks Blitz już czeka! Strzelaj i niszcz cegły na 45 niesamowitych nowych poziomach z innowacyjnymi elementami. Odkryj 5 wzmocnień, nowe premie i cegły, takie jak "portal" i "wybuchowa". Dużo zabawy dadzą trzy różne tryby gry: przygoda, przetrwanie i gra na czas. Pobij nowe rekordy i odblokuj 14 osiągnięć!

Russian Fishing

Gra java Russian Fishing
Fale swiatła na wodzie, chmury przemierzające niebo, piękne widoki, pozwolą na oderwanie się od miasta, wprost do serca natury. Wybierz miejsce na wędkowanie i rozpocznij połów. Wykorzystaj swoje zdolności w wędkowaniu, upewnij się czy ryba złapała przynętę. Nie musisz robić zdjęć swoich zdobyczy, aby pokazać je znajomym. Udostępnij tylko dane do statystyk online i konkuruj z innymi rybakami.

Flying Fox

Gra java Flying Fox
Mniam, mniam! Kurczaki... Wciel się w pomysłowego i bardzo głodnego czarnego lisa i spróbuj dostać się na farmę pełną pysznych tłuściutkich kurczaków. Na każdym poziomie lataj nad polem i poluj z powietrza. Wymyśl, jak złapać kurczaki, do których trudniej się dostać, zrób to w jak najkrótszym czasie!

Milionerzy 2013

Gra java Milionerzy 2013
Bijący rekordy teleturniej telewizyjny powraca w wersji na komórki! Zasiądź na gorącym krześle i poczuj emocje gry, próbując jednocześnie zachować spokój pod presją. Udowodnij swoją wiedzę i odpowiedz poprawnie na wymagające pytania. GRA W ANGIELSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Call of Duty: Black Ops Mobile 2

Gra java Call of Duty: Black Ops Mobile 2
Podejmij się 15 tajnych misji umiejscowionych w Wietnamie w roku 1967. Wyeliminuj wszystkich przeciwników w swoim obwodzie walki, kradnij łodzie patrolowe i podkładaj ładunki wybuchowe w celu wysadzenia obozu szkoleniowego wroga. Sposoby ukończenia każdej misji są różne - poza Szturmem i Zwiadem dostępne są misje typu Snajper, Pojazd, Sabotaż i Obrona. Sprawdź swoje zdolności wojskowe w każdej z nich!